Naujienlaiškis: Populiariausios knygos

 

Oras jau atvėso ir po darbo norisi kuo greičiau grįžti namo. Namie šokti į lovą, susisukti į pledą ir skaityti. Šį kartą siunčiame pačias populiariausias knygas. Galbūt jų dar neskaitėte?

 

Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį

Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdįKnygoje „Kodėl vyrai veda kales“ Šerė Argov ne tik suteikia naują prasmę „kalės“ sąvokai (anot jos, tai – drąsi, savimi pasitikinti moteris, kuri jokiu būdu nepataikaus vyrui, žūtbūt siekdama už jo ištekėti), bet ir laužo visuomenėje įsigalėjusius moterų elgesio stereotipus-taisykles.

Knyga yra daugybės pokalbių su vyrais rezultatas. Autorė pateikia konkrečių patarimų, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, išlaikyti emocijų pultelį savo rankose, nesileisti manipuliuojamai.

 

Mano mamos sveikatos knygelė

Mano mamos sveikatos knygelėTai puiki knyga apie Taisijos Lazdynienės sveikatos gerinimo priemones, negalavimų gydymą vaistinėmis žolėmis, naudingą sveikatai maistą. Tai yra jos asmeninė patirtis ir jos asmeniškai per gyvenimą sukauptos žinios, panaudotos sau ir artimiesiems, bei daugelio metų stebėjimai ir  praktika. Knygą parašė jos dukra tėvų deimantinių vestuvių proga. Knygos kalba glausta, aiški, paprasta ir konkreti, žinios pateikiamos koncentruotai ir glaustai. Joje labai daug informacijos. Todėl ši knyga yra išskirtinė iš panašių knygų.

 

Šiandien madam pareis vėliau

Šiandien madam pareis vėliau„Jeigu likimas užsinori suvesti žmones, tai taip ir atsitinka, pačiose neįmanomiausiose vietose, netinkamiausiu laiku, ir tai trunka tiek laiko, kol viską supranti.“

Talentinga architektė Ticija iš apniukusio Londono atvyksta į svajonių miestą – Paryžių. Ištekėjusi už gražuolio Fausto ji patenka į prabanga tviskančią aukštuomenę, praturtėja, sau gali leisti viską, apie ką dažna tik pasvajoja.

Pasakiusi, kad „šiandien madam pareis vėliau“, moteris leidžiasi į meilės ir nuotykių kupiną Paryžių.

Taip pat galite įsigyti elektroninę knygos versiją.

 

Lyderystė paprastai. Leading Simple

Lyderystė paprastai. Leading Simple„Leading Simple“ yra pirmoji sistema, visus esminius sėkmingo vadovavimo elementus aiškinanti paprastai ir suprantamai. Šią sistemą praktiškai taiko daugybė įmonių visame pasaulyje.

Bodo Schaferis yra laikomas geriausiu finansų konsultantu Europoje, padedančiu siekti sėkmės ir finansinės gerovės. Jo knygos įvairiose šalyse parduodamos milijoniniais tiražais.

Borisas Grundlas, nepaisant stiprių likimo smūgių, žaibiškai padarė puikią karjerą kaip vadovas ir vadovavimo ekspertas. Jis priklauso Europos lektorių elitui, skaito paskaitas apie lyderystę daugelyje universitetų.

 

Beatos virtuvė: daugiau daržovių

Beatos virtuvė: daugiau daržoviųTai naujausia ir ketvirtoji Beatos  knyga, kurią drąsiai būtų galima pavadinti ode daržovėms, skaniam ir vaišingam gyvenimui. Kaip įprasta Beatai, jos receptai paprasti, žaismingi, įvairūs, suprantamai ir tiksliai aprašyti, nepamirštant ir patarimų. Autorė šioje knygoje renkasi visas populiariausias daržoves ir meistriškai supažindina su netikėtomis, naujomis jų kombinacijomis. Tai receptai gyvenimui, juos įveikti gali kiekvienas.

 

Karalių kova. Antroji ciklo „Ledo ir ugnies giesmė“ knyga

Karalių kova.„Amerikietiškuoju Tolkienu“ pramintas Georg e’as R. R. Martinas sukūrė didingą keršto, kovos, meilės ir garbės istoriją. Jaudinanti, tikroviška ir kartu pranokstanti vaizduotę epopėja, pradžiugino milijonus fantasy žanro gerbėjų, o ištikimiausieji „Ledo ir ugnies giesmės“ skaitytojai ragina  George’ą R. R. Martiną nesustoti ir toliau kurti magišką pasaulį.

Pagal šią ir kitas „Ledo ir ugnies giesmės“ knygas sukurtas ne mažiau populiarus serialas „Sostų karai“ visame pasaulyje.

Taip pat galite įsigyti elektroninę knygos versiją.

 

Žaiskite kartu su draugais „Katano salos Katano salos naujakuriai

Katano salos Katano salos naujakuriai„Katano salos naujakuriai” yra Vokietijoje gerai žinomo „Die Siedler von Catan“ versija, kuri visiškai lokalizuota lietuvių ir rusų kalbomis. Lietuvių kalbos leidimas — tai jau dvidešimta kalba, į kurią yra išverstas šis žaidimas. Žaidimas pasaulyje yra parduotas daugiau, nei milijoną kartų ir jis gali didžiuotis gausiu fanų pulku, kuris kuria vis naujus variantus ir palaiko žaidimui skirtą Interneto puslapį. Norėdami rasti informaciją apie šį žaidimą anglų ir vokiečių kalbomis, paspauskite nuorodą lapo apačioje! Mes, Brain Games, atlikome didelį darbą, kad žaidimo taisyklės būtų išverstos labai tiksliai ir kokybiškai, nes patiems yra dažnai tekę susidurti su nekokybiškais stalo žaidimų vertimais, ir mes manome, kad Lietuvos stalo žaidimų gerbėjai yra nusipelnę tokios pačios kokybės produkto, koks yra prieinamas pirkėjams visoje Europoje.

 

 

Ar skaitėte knygą apie Wal-Mart – „Sukurta Amerikoje“?Per praėjusius penkerius metus „Wal-Mart“ personalas buvo sumažėjęs 120.000 žmonių, iki 1,3 mln. darbuotojų.Sukurta Amerikoje
Ar jau lankėtės knygyne „iki 15 Lt“?Seniausias pasaulyje knygynas, buvo atidarytas 1732 metais Lisabonoje (Portugalija).Knygynas
Ar jau turite geriausią el. knygų skaityklę „Kindle“?Mes siūlome daugiau nei 700 elektroninių knygų. Pabandykite!Kindle
Norite laaabai skanios kavos?Apsilankykite knygyne „iki 15 Lt“ (Baltrušaičio g. 3, Vilniuje) ir ištarkite slaptažodį „pavaišinkite mane kava už 1 Lt“. Kava Jums kainuos tik 1 Lt. Tiktai tikrai. :)Knygynas iki 15 Lt
Mes mylime knygas! O jūs?manoknyga.lt

 

Panašūs įrašai:

Leave a Reply