naujas konkursas blogeriams!

Vienas pirmųjų dalykų, apie kuriuos pagalvoju, kai susiruošiu kur nors keliauti – kokia knyga (knygos?) keliaus su manim kartu. Vis apgailestauju, kad kasdien į darbą važiuoju tik 15 minučių – tik pradedu skaityti, o jau reikia išlipti. Tikiu, kad tokių kaip aš – vis besistengiančių dienos metu surasti bent pusvalanduką knygos skaitymui – yra daugiau. Jiems (ir ne tik jiems) skiriame naująjį mūsų konkursą.

Žaidimo tema: „Mano kelionė su knyga“. Keliavote autobusu? lėktuvu? traukiniu? kosminiu erdvėlaiviu? į parduotuvę? polikliniką? negyvenamą salą? mėnulį? su draugais? vieni? savo mintyse? Net jei nebuvote pakilę nuo savo sofos, galite sudalyvauti mūsų konkurse!

Žaidimo taisyklės: nusprendę dalyvauti, parašote savo tinklaraštyje trumpą (arba ilgą) įrašą žaidimo tema. Tą turite padaryti iki balandžio 4 dienos. Nesvarbu, kad paprastai apie knygas nerašote – priimame visus :)

Būtume dėkingi, jei Jūsų įraše minima knyga bus iš Manoknyga.lt asortimento, o įraše – sudėtos nuorodos į šią knygą mūsų knygyne.

Laimėtojas bus renkamas burtų keliu. Jam atiteks Jon Krakauer knyga „Į laukinį pasaulį“

Tam, kad tikrai nepraleistume Jūsų rašinio, atsiųskite jį adresu evelina@manoknyga.lt. Arba galite palikti nuorodą po šiuo įrašu. Ačiū – ir sėkmės :)

Panašūs įrašai:

One Response

Leave a Reply