Kodėl vyrai VEDA kales? Citata Nr. 6

photo: tsmall

 

Geros mergaitės žino, jog kai kurie vaikinai yra klajojantys artistai, tačiau „negeroji“ geros mergaitės pusė leidžiasi suvedžiojama. Neilgai trukus, ji pradeda save įtikinėti, jog visai įmanoma užmegzti santykius su tokiu vaikinu: „Dėl manęs jis pasikeis! Aš būsiu ta, kuri pakeis jį. Galiu tai padaryti.“

Pavyzdžiui: toks vaikinas atsiduria lovoje su mergina, atmosfera įkaista, tuomet ji sustoja ir sako: „Palauk. Jaučiu, jog reikalai juda per greitai. Aš tavęs beveik nepažįstu.“ Tada vaikinas atsigula ant nugaros ir taria: „Gerai, gali klausti ko tik nori, esu it atversta knyga.“ (Tai tarsi derybos dėl pardavimų. Išsiaiškink nepritarimo priežastį, tada ją apeik.) Jis papasakoja jai graudžią istoriją apie tai, kaip pirmoji meilė sudaužė jo širdį ir koks išnaudotas jis jautėsi. Tuomet parodo randą ant kojos ir teigia, jog tėvai labiau mylėjo vyresnįjį brolį.  Po to švelniai paliečia skuorstą it būtų koks Fabijas. „Jei nesi pasiruošusi, neprivalome mylėtis,“ – patikina jis (o iš tiesų galvoja: „Ką čia dar sumąsčius, kad ją apmulkinčiau.“) Ir ką ji atsako? „Aš pasiruošus! Aš tavo!“ Kitas dalykas, kurį suvokia mergina, yra tai, jog iki antros nakties trupėjo kaimynų lubų tinkas.

Greitai prasukame juostą iki „galimybės susitikti“ po savaitės. „Nesuprantu, kodėl jis nepaskambina. Sakė, jog jaučia ryšį. Tai buvo tikri jausmai. Sakė, kad tai nėra tik seksas, tai – mylėjimasis. Sakė, jog esu ypatinga… Tikriausiai tai tiesiog negera pradžia. Galbūt tai kiek sunkesnis santykių etapas.

Panašūs įrašai:

Leave a Reply