Į knygų mugę imsime Maximą, Putiną ir vaiduoklių

Kaip iš niekam nežinomo chuligano tampama Rusijos lyderiu? Kaip gimsta „Maximos” ir „Norfos”?  Kaip iškviesti dvasias gaminant maistą ir kodėl vyrai veda kales?
Atsakymus į šiuos klausimus „Vilniaus knygų mugėje 2013” lankytojams atsakys leidykla manoknyga.lt.

Masha Gessen „Žmogus be veido. Vladimiras Putinas”

Pasaulinės žiniasklaidos narstoma Rusijos ir JAV žurnalistės Mashos Gessen knyga „Žmogus be veido. Vladimiras Putinas” lietuvos skaitytojams bus pristatyta knygų mugės metu. Demaskuojanti Vladimiro Putino biografija nuogai išrengia ne tik V. Putino vaikystę ir pauglystės nuodėmės, bet ir jo bendražygių, kelyje į politikos olimpą, nešvarias taktikas ir žaidimus.

http://www.manoknyga.lt/knyga/zmogus-be-veido-vladimiras-putinas.html

sukurta amerikoje

Sam Walton, John Huye „Sukurta Amerikoje”

Įdomu, kaip gimsta „Maximos”? Knyga „Sukurta Amerikoje” – puiki verslo sėkmės istorija, atskleidžianti, kaip gimė didžiausias Jungtinėse Amerikos Valstijose mažmeninės prekybos tinklas „WalMart”. Prekybos tinklo įkūrėjas Semas Voltonas užaugo skurdžiame Misūrio valstijos ūkyje ir vėliau sukaupė 25 mlrd. JAV dolerių turto. O viskas prasidėjo nuo vienos nedidelės parduotuvės, kurioje buvo žvėriška nuolaida dantų pastai…

http://www.manoknyga.lt/knyga/sukurta-amerikoje-mano-istorija.html

Jael McHenry „Dvasių virtuvė”

Ar dažnai gamindami maistą kalbatės su dvasiomis? Taip nutiko Džinai, kuri netekusi tėvų, sielvartą užmaišė puoduose. Netrukus paaiškėjo, kad gamindama iš senų šeimos receptų ji gali išsikviesti ir bendrauti su jų dvasiomis. Senelės perspėjimas „Neleisk jai“ ir paslaptingas laiškas, kuriame merginos tėvas prašo jos motinos atleidimo, sukelia Džinei daugybę klausimų. Receptas po recepto – ir visi atsakymai Džinės rankose. O džinos artimųjų receptai tiesiai iš romano patenka į visų virtuvės mylėtojų rankas.

http://www.manoknyga.lt/knyga/dvasiu-virtuve.html

Sherry Argov „Kodėl vyrai veda kales”

Tik savimi pasitikinti, žinanti, ko nori, mažiausios nepagarbos savo atžvilgiu netoleruojanti, laisva moteris-asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi ji pati, jos asmeninė erdvė bei tobulėjimas, gali pelnyti vyro meilę ir… pažadą būti kartu amžinai. Tokia moteris nesielgs pagal „vesk mane“ programą! Ši knyga laužo žiniasklaidos suformuotus stereotipus apie tai, kas yra tobula moteris. Ši knyga verčia dar kartą apsvarstyti, ko esi verta ir ko tikiesi iš santykių. Subalansuota moterims, bet pravartu pavartyti ir vyrams.

http://www.manoknyga.lt/knyga/kodel-vyrai-veda-kales-kaip-pavergti-ir-ilgam-uzvaldyti-vyro-sirdi.html

 

Panašūs įrašai:

Leave a Reply