Grožio konkursai panašūs į gražiausios karvės rinkimus

Jei pastebėjote, grožio konkursai labai panašūs į kaimo muges. Ūkininkai šitaip demonstruoja karves. Stebint auditorijai ir komisijai, jie veda pakyla savo vertingiausią gražuolę, kartais galvijas net apsisuka kelis kartus. Tuomet geriausiai įvertintai karvei užrišamas satino kaspinas, antkurio puikuojasi mugės pavadinimas ir metai. Netgi spausdinami kalendoriai su „mėnesio karvėmis“.

Pabandykime tokį barbės elgesį pritaikyti pirmojo pasimatymo metu. Pamatysime, kad susidarys švininio baliono įspūdis. Įsivaizduokite moterį, besistengiančią būti ta „tobula mergina“. Ji įžengia į kambarį taip, lyg eitų siaura pakyla. Rankinė dera prie batų sąsagos. Ji krizena reaguodama į repliką. Vakarienei užsisako dvi alyvuoges ir nekaloringo užpilo (atskirai). Net nesuprasdama to, ši mergina užsiklijavo etiketę: laikina. Jo mintyse skamba: „Susimokėk ir bėk.“ Galbūt jis ir praleis naktį su ja, tačiau po to santykiai tik prastės. Kodėl?

miss

Kai moteris elgiasi dirbtinai, nenatūraliai, vyrui tampa įtaru: „Kokia ji iš tikrųjų, kokie tikrieji jos motyvai?“ Dažniausiai jis suvokia, kad mergina vaidina, nes nori jį prisivilioti. Toks ryšys niekada nepasieks kito lygmens. Kai stengiasi būti tuo, kuo nėra, moteris dažnai apibūdinama kaip „nepatikima“. „Šitai reikės nuolatinio dėmesio ir nesvarbu, ką suteikčiau, vis bus negana. Ji iščiulps mano energiją.“ Dar tebeleisdamas laiką su tokia mergina, mintyse vyrukas jau žvalgosi kitos.

Cow-Wallpaper-cows-26941954-1680-1050

Panašūs įrašai:

Leave a Reply