Geriausias Europoje finansų konsultantas B. Schafer: vadovauk paprastai

„Lyderiai privalo nuolat stebėti savo darbuotojų kompetencijos bei įsipareigojimų lygius ir tinkamai paskirstyti užduotis. Taip galima išvengti to, kad darbuotojui ilgą laiką keliami per maži arba per dideli reikalavimai“ – tai tik vienas iš daugumos sistemingų Bodo Schaferio patarimų, kaip sėkmingai vadovauti komandai.

Lyderyste paprastai

B. Schaferio knygos parduodamos milijoniniais tiražais, o knygą „Kelias į finansinę laisvę“ turbūt žino kiekvienas ilgiau verslo pasaulyje besisukantis žmogus. Geriausiu Europoje laikomas finansų konsultantas naujoje knygoje „Lyderystė paprastai. Leading Simple“ neseniai išleistoje leidyklos manoknyga.lt, pataria, kaip paprastai tapti lyderiu.

Ar žinote, kad svarbiausi lyderystės principai yra atsakomybės prisiėmimas, orientacija į rezultatą, susitelkimas į stipriąsias puses, teigiamas įmonės klimatas ir pasitikėjimo kūrimas? Jei žinote, ar kada susimąstėte, kad tikras lyderis turi atsisveikinti su darbuotojais, nepritariančiais įmonės principams, arba tai, kad raštu parašytas planas norą paverčia tikslu?

„Leading Simple“ yra pirmoji sistema, visus esminius vadovavimo elementus aiškinanti paprastai ir suprantamai. Šią sistemą praktiškai taiko daugybė įmonių visame pasaulyje” – rašoma knygos anotacijoje.

Knygoje vadovavimo principai ir metodai aiškinami pasitelkiant Luiso Bergo, vieno iš knygos autorių – Boriso Grundlo – prototipo, asmeninę istoriją. Knygą sudaro keturios dalys: minėtoji Luiso Bergo istorija,  „Leading simple“ sistemos aiškinimas, įsipareigojimų svarbos aptarimas ir atmintinės, kuriose pateikiamos užduotys, principai bei pagalbinės priemonės lyderiams, norintiems pradėti veikti pagal šią sistemą.

Neseniai Lietuvoje vykusio „Forum One“ Lyderystės forumo metu B. Schaferis tarsi „apšildė“ pagrindinį to vakaro herojų Ričardą Bransoną ir susirinkusiai publikai skaitė pranešimą „Kelias į finansinę sėkmę: kaip optimaliai išnaudojant savo gebėjimus ir galimybes darbe įgyvendinti savo svajones“. Renginio dalyviai turėjo galimybę pirmieji įsigyti B. Schaferio ir B. Grundlo knygą „Lyderystė paprastai. Leading Simple“.

Knygą galima įsigyti manoknyga.lt el. knygyne ir kituose Lietuvos knygynuose ir knygų pardavimo taškuose.

 

Panašūs įrašai:

Leave a Reply